خدمات مدرن متال

مجموعه صنعتی مدرن متال با اتکا به توانمندی، دانش و پشتکاری نیروهای مجرب و شایسته خود و همچنین دارا بودن به‌روزترین و بهترین دستگاه‌ها و ابزاآلات صنعتی دنیا به مشتریان خود که شامل سازمان‌ها، موسسات، شرکت‌ها، کارخانجات و عموم افراد است، خدمات نوآورانه و ارزنده با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. رضایت مشتریان یکی از مهمترین اصول و ارزش‌های گروه مدرن متال است و سعی کرده است با تولیدات با کیفیت خود به این ارزش دست پیدا کند. در ادامه خدمات خود را به شما معرفی کرده‌ایم.

برش لیزر

خمکاری

جوشکاری

ساخت قطعات

ساخت قطعات

مشاهده توضیحات

طراحی و نقشه‌کشی

طراحی و نقشه‌کشی

مشاهده توضیحات

ساخت ماشین آلات

ساخت ماشین آلات

مشاهده توضیحات

رنگ الکترواستاتیک

رنگ الکترواستاتیک

مشاهده توضیحات

مجموعه سازی

مجموعه سازی

مشاهده توضیحات

اصول سه‌گانه مدرن متال

هر مجموعه برای خود اصولی دارد. مجموعه صنعتی مدرن متال بر سه اصل مهم زیر استوار است.

سرعت عمل

اولین اصل مجموعه مدرن متال، سرعت عمل است. ما با سرعت عمل خود اجازه نمی‌دهیم که وقت شما تلف و فرصت‌های خود را از دست بدهید. چرا که برای وقت شما ارزش ویژه‌ای قائل هستیم. مجموعه ما در کمترین زمان ممکن سفارشات شما را آماده تحویل می‌کند.

دقت کارایی

با توجه به این که یکی از اصول ما ارائه خدمات با سرعت زیاد است اما تلاش ما این است که در طراحی و اجرای محصولات شما بیشترین دقت را داشته باشیم. مهندسان و پرسنل مجموعه مدرن متال فرآیند ساخت قطعات شما را با دقت بررسی می‌کنند تا خطایی رخ ندهد.

ضمانت کیفیت

مجموعه مدرن متال برای تمامی خدمات و سرویس‌هایی که به شما ارائه می‌دهد، ضمانت کیفیت و تعهد رضایت می‌دهد. چرا که شرط همکاری کیفیت است. مجموعه ما با بهره‌گیری از متخصصین و ابزارآلات حرفه‌ای به شما این تضمین را می‌دهد که از نتیجه نهایی آسوده خاطر باشید.